خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

مرکز جامع ماشین آلات صنعتی ایران

عملکرد دستگاه اتوماتیک چاپ و مراقبت های چاپ کیسه های پارچه ای

اخبار شهریور ۱۲, ۱۳۹۷

در مطالب قبلی انواع چاپ روی ساک های پارچه ای را توضیح داده ایم و گفتیم که ۲چاپ معمول برای این کیسه ها چاپ سیلک اسکرین و چاپ فلکسو است. در تولیدی دیبابگ بیشترین چاپی که مورد استفاده قرار میگیرد چاپ سیلک اسکرین است که علت آن پوشش بسیار خوب چاپ سیلک و در عین حال توانایی چاپ برای تیراژهای پایین مثلا ۱۰۰۰عدد تا تیراژهای بالا ۱۰۰٫۰۰۰ عدد میباشد. در فرآیند تولید ساک های پارچه ای (ساک سوزنی) به جز پروسه تولید خود ساک دستی پارچه ای از پارچه که بسیار بسیار مهم است ،پروسه چاپ این کیسه ها نیز اهمیت شایانی دارد. چاپ سیلک روشی از چاپ است که پیدایش آن به زمان های خیلی دور بر میگردد و در دنیای امروز نیز همچنان از آن روش استفاده میشود اما سیستم های این نوع چاپ نیز پیشرفت بسیار زیادی داشته و به روش های سنتی(دستی) ، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک تقسیم میشوند.

در ایران بیشتر روش چاپ سیلک دستی انجام میشود که این روش علاوه بر خطاهای انسانی،خشک نشدن رنگ درنتیجه نفوذ رنگ به پشت کیسه های دیگر را باعث میشود(اگر دقت نشود).

عملکرد دستگاه اتوماتیک چاپ

امام در روش تمام اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک که دیبابگ از آن بهره میبرد چاپ به وسیله ی دستگاه انجام میشود(دقت و سرعت بالاتر چاپ) و بلافاصله پس از چاپ درون دستگاه خشک کن قرار میگیرد، و پس از آن به قسمت بسته بندی منتقل میشود که این مهم باعث میشود کیسه بوی بسیار کمی از رنگ را به خود بگیرد ، به بقیه ی کیسه ها آسیب نزند ، از ایجاد ترک در رنگ جلوگیری میکند و در نتیجه چاپ مناسبی را به ما بدهد.

عملکرد دستگاه اتوماتیک چاپ

ماشین چاپ باعث میشود چاپ یکنواخت و در عین حال سرعت بالاتر برای ما به ارمغان بیاورد که این موارد باعث شد تا ما از این نوع چاپ بهره ببریم.

برای سفارش ساک دستی پارچه ای با ما تماس بگیرید:


۰۳۱۴۵۸۳۸۵۵۷

۰۹۱۳۶۹۶۶۵۵۶-۰۹۱۳۵۴۹۹۴۴۹

بدون برچسب

  

ارسال نظر

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر خود را ارسال کنید.

تبلیغات