خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

مرکز جامع ماشین آلات صنعتی ایران

مقایسه ساک های پارچه ای و ساک های پلاستیکی بخش دوم

اخبار مرداد ۲۸, ۱۳۹۷

مقایسه ساک های پارچه ای و ساک های پلاستیکی بخش دوم : حتی اگر آنها را دور بریزید، می توانید مطمئن باشید که اگر به درستی جمع شوند، می توانند قابل استفاده باشند. تقریبا تمام کارشناسان و فعالان محیط زیست در سراسر جهان استفاده از این کیسه ها را ستایش می کنند، زیرا آنها توانایی حفظ محیط زیست را دارند.

۳) بسیار مقرون به صرفه بودن: سازگار با محیط زیست نه تنها به این معنی است که محصول باید استفاده مجدد یا بازیافت شود. جنبه های دیگری نیز وجود دارد. اگر شما هر شرکت چاپی در ایران را ببینید، متوجه خواهید شد که همیشه به دنبال راه حل های ارزان قیمت برای سفارش های چاپ خود می باشند تا بتوانند هزینه ی تمام شده کالا را کاهش داده و برای رقابت در بازار تلاش کنند. در مورد ساک دستی پارچه ای بی بافت اثربخشی هزینه آن بدین معنی است که شما لازم نیست از سایر منابع طبیعی برای ساخت ساک استفاده کنید. کیسه های ساده تر، برای محیط زیست بهتر هستند. علاوه بر این، شما همچنین باید در نظر بگیرید که این ساک ها می توانند بازیافت و استفاده مجدد شوند. جدا از این مسائل امروزه با توجه به بازار آمدن دستگاه های تمام اتوماتیک تولید ساک سوزنی بی بافت، هزینه تمام شده تولید بسیار پایینتر آمده و به عرضه کنندگان این نوع ساک ها توانایی ارائه قیمت های رقابتی و بسیار نزدیک به ساک های پلاستیکی را داده است.

۴) طول عمر بیشتر: ساده ترین راه برای درک مفهوم طول عمر بیشتر این است که به تعداد دفعات استفاده مجدد از ساک های پارچه ای توجه کنید، بدون اینکه مانند پلاستیک با هر بار استفاده به دور انداخته شده و از پلاستیک جدید استفاده شود. ساک های پارچه ای بی بافت بسیار با دوام هستند که این مشخصه باعث افزوده شدن مزیت چندبار مصرف بودن به ساک های پارچه ای بی بافت می شود.

دیبابگ فروش ساک دستی در ابعاد و طرح های دلخواه مورد نظر شما

با کارشناسان ما در ارتباط باشید

۰۳۱۴۵۸۳۸۵۵۷
۰۹۱۳۶۹۶۶۵۵۶ – ۰۹۱۳۵۴۹۹۴۴۹

بدون برچسب

  

تبلیغات