خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

مرکز جامع ماشین آلات صنعتی ایران

مقایسه ساک های پارچه ای و ساک های پلاستیکی بخش اول

اخبار مرداد ۲۱, ۱۳۹۷

استفاده از پلاستیک برای ساخت ساک ها در بسیاری از کشورها در حال ممنوع شدن است. این موضوع سر و صدای زیادی در این کشورها به پا کرده، اما زمانی که مزایا و منافع زیست محیطی آن را می بینید، شگفت زده خواهید شد. آنچه که اغلب مردم را شگفت زده کرده است راه حل جایگزین این ساک ها است. در حال حاضر که تمام مردم از تجزیه ناپذیر بودن پلاستیک ها مطلع شده اند استفاده از ساک های پارچه ای بی بافت به مهمترین راه حل تبدیل شده اند. بهترین جایگزین برای ساک های پلاستیکی طبق نظر کارشناسان ساک دستی پارچه ای بی بافت هستند که سازگاری بسیار خوبی با محیط زیست دارند.در این مقاله به بررسی مزایای زیست محیطی ساک های پارچه ای بی بافت می پردازیم و تلاش میکنیم که دلیل اینکه شرکت های بزرگ بسته بندی ایران و جهان به سرعت در حال تغییر جهت به سمت این نوع محصولات هستند را پیدا کنیم.

۱)زیست تخریب پذیر بودن: در هنگام سوزاندن یک ساک پلاستیکی نرمال با حجم نسبتاً زیادی از دود و گازهای مضر و همچنین خاکستر و دوده مواجه میشوید در حالی که همین آزمایش بر روی بگ پارچه ای بی بافت نتیجه ای کاملا عکس این موضوع را خواهیم داشت. زمانی که یک ساک سوزنی بی بافت را می سوزانیم با هیچ دود یا گاز سمی مواجه نخواهید شدو از آنجایی که بگ های پارچه ای بی بافت زیست تخریب پذیر هستند بقایای سوختگی هم در خاک حل می شود.

۲) قابل بازیافت و استفاده مجدد بودن: ارزش واقعی یک محصول سازگار با محیط زیست می تواند زمانی مشخص شود که مجددا قابل استفاده باشد. بگ های پارچه ای بی بافت برای این ویژگی شناخته شده اند و شما می توانید از این کیف ها بارها و بارها استفاده کنید. همچنین، این واقعیت که آنها می توانند بازیافت شوند، باعث می شود آنها برای همه کاربران مفید تر باشند.

پایان بخش اول

با کارشناسان ما در ارتباط باشید

۰۳۱۴۵۸۳۸۵۵۷
۰۹۱۳۶۹۶۶۵۵۶ – ۰۹۱۳۵۴۹۹۴۴۹

بدون برچسب

  

ارسال نظر

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر خود را ارسال کنید.

تبلیغات