خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

مرکز جامع ماشین آلات صنعتی ایران

چرا از ساک های پارچه ای استفاده کنیم؟

اخبار آگوست 5, 2018

همانطور که میدانید یکی از موارد استفاده پارچه های اسپان باند در تبلیغات و بسته بندی است.

از مهمترین دلایلی که از این نوع پارچه برای تولید ساک تبلیغاتی پارچه ای استفاده میشود این است که چاپ به صورت شکیلی بر روی این جنس اجرا می شود و همچنین قیمت بسیار مناسبی با توجه به عمر این نوع ساک های دستی دارد.

این نوع ساک ها که از آنها با عنوان ساک های سوزنی هم یاد میشود با ماندگاری بالا ابزار تبلیغاتی مناسب و ارزانی است که با نام و طرح شرکت شما در سایز ها و مدل های مختلف قابل استفاده برای همگان میباشد.

تولیدی دیبا بگ مفتخر است که میتواند با تولید دقیق و با تیراژهای بالا در زمان کم و به صورت تمام اتوماتیک ساک دستی پارچه ای را تولید کند.این ساک های دستی پارچه ای علاوه بر اینکه قابل شستشو بوده و مصرف کننده میتواند از آن بارها استفاده کند قابل بازیافت نیز میباشند. در کنار این همه امکانات بگ پارچه ای، تنوع رنگی بالای آنها در جلب توجه مشتریان بسیار موثر بوده و باعث شده همه نوع سلیقه ای را به خود جلب کند.

جمعیت جهان در حال حاظر حدود ۷ میلیارد است و انتظار می رود تا سال ۲۰۳۰ به ۸ میلیارد و تا سال ۲۰۵۰ به ۹ میلیارد نفر برسد. به طور میانگین هر نفر حدود ۳۰۰ کیسه در سال استفاده می کند، بنابراین مصرف فعلی کیسه ها حدود ۲ تریلیون است. این بدان معنی است که حدود ۴ میلیون کیسه در هر دقیقه در سراسر جهان استفاده می شود.

اما اکثر این کیسه ها، کیسه های پلاستیکی پلی اتیلن هستند که به صورت غیر قابل تجزیه بیولوژیکی به کار می روند و این به این گونه است که برای تخریب آنها به ۳۰۰ الی ۴۵۰ سال زمان نیاز است و به دلیل مسائل زیست محیطی بسیاری از کشورها ممنوعیت استفاده از این کیسه های پلاستیکی را آغاز کرده اند. کیسه های بی بافت (اسپان بند) که دیبا بگ در حال تولید آنها در ایران میباشد در حال حاضر جایگزین کیسه های پلاستیکی در برخی کشور ها شده اند و امروزه محبوبیت این کیسه ها در مغازه های بزرگ ، فروشگاه های خرده فروشی و مراکز خرید وجود دارد.

تا پنج سال آینده بیش از ۹۰ درصد کشورها قصد استفاده از کیسه های پارچه ای و فیبرهای طبیعی را دارند که کیسه قابل بازیافت و قابل استفاده مجدد می باشند. بنابراین، با استفاده از این نوع کیسه های خرید سعی در بهبود وضع دنیا و پاک سازی زمین از عوامل ناخوشایند محیطی داریم.

امروزه دنیا در تلاش است تا با به کارگیری متریال های جدیدتر و بهینه تر در عرصه صنعت دنیا گام های مهمی در جهت حذف پلاستیک و همچنین عدم قطع کردن درختان با حذف کاغذ و مقوا بردارند و ما امیدواریم شما هموطنان گرامی دیبا بگ را در این راه همیاری بفرمایید.

بدون برچسب

  

تبلیغات